Sofyscon

foto

»Mgr. Miroslav Grunt

senior konzultant

Vystudoval právnickou fakultu University Karlovy v Praze a většinu své dosavadní kariéry se věnoval práci v bankovnictví.

Počátkem 90 let jako jeden z prvních právníků nastoupil do tehdy rodící se Komerční banky, a.s. kde spolu s ostatními kolegy budoval právní službu a jako vedoucí právník oblastní pobočky se podílel jak na vymáhání nesplácených úvěrů tak i na řízení úvěrové politiky banky.

Později pracoval jako ředitel odboru centrály banky, který se zabýval restrukturalizací rizikových aktiv a to nejdříve v moravských regionech a následně v době příprav banky na privatizaci, působil jako vrcholový specialista restrukturalizace rizikových aktiv z oblasti obchodu a služeb v rámci celé ČR.

V posledních letech se rovněž podílel jako místopředseda představenstva na přípravě privatizace společnosti ČKD PRAHA HOLDING, a.s. do konce roku 2006 pracoval jako jednatel a generální ředitel společnosti KONPO, s.r.o., která jako dceřiná společnost České konsolidační agentury, spravovala a řešila odkoupené rizikové úvěry z Komerční banky. Od počátku roku 2007 se již plně věnuje soukromému podnikání jako ekonomicko-právní poradce.


Kontakt: miroslav.grunt(and)sofyscon.cz