Sofyscon

foto

»Ing. Vladimír Větrovský, CSc.

senior konzultant

Vystudoval ČVUT, Fakultu elektrotechnickou v oboru Ekonomika a řízení energetiky a zde později absolvoval i externí vědeckou aspiranturu.

Pracoval v odvětvově-ekonomickém výzkumném ústavu, založil vlastní firmu a pracoval na významných pozicích v oblasti IT u České pošty a nadnárodních společností EDS, IBM a Hewlett-Packard. Podílel se na vnitřních konsolidačních projektech,podílel se na tvorbě komplexních řešení v oblasti IT, smluvně i věcně řídil projekty a zodpovídal za jejich úspěch. Podílel se na tvorbě obchodních plánů a na přípravě výstavby nového centra. Působil v pozici generálního ředitele nadnárodní IT splečnosti CIS.

V projektech, na jejichž přípravě a plnění se podílel, byly obsaženy kombinace snad všech oblastí informačních systémů. Projekty byly určeny pro státní správu a veřejné instituce a podniky z odvětví metalurgie, media, petrochemie, finanční sektor, strojírenství, automobilový průmysl, doprava, nápojový průmysl, energetika, plyn, voda, obchodní řetězec, komunikace, nemocnice a logistika.

V současné době působí jako interim manager.

Ve společnosti Sofyscon spolupracuje na klíčových projektech z oblasti informačních systémů a rozsáhlých podnikatelských změnových projektech strategií klientů jako jsou outsourcing (nejen IT), sanace, akvizice, spojování, rozdělování, konsolidace, restrukturalizace, expanze, zeštíhlování či procesní optimalizace.

Kontakt: vladimir.vetrovsky(and)sofyscon.cz